schema wintercompetitie mix

Zondag 17 november

 12.00 – 14.00 uur    team Saridajo – team Kraan&Co  4-4
 14.00 – 16.00 uur    team Sacha – team Anita  8-0
 16.00 – 18.00 uur    team Milo – team Brink/Boer
 8-0  

                                                                                                                                                        
Zondag 24 november

12.00 - 14.00 uur team Gerwin – team Le Noble 4-4
14.00 - 16.00 uur team Bibi – team Esmee 5-3
16.00 - 18.00 uur   team Christa – team Jacky 4-4

 

Zondag 8 december

12.00 - 14.00 uur    team Brink/Kroes – team Kraan&Co 3-5
14.00 - 16.00 uur team Milo -  team Anita 8-0
16.00 - 18.00 uur   team Saridajo - team Sacha   8-0


Zondag 15 december

12.00 - 14.00 uur  team Esmee – team Jacky  
14.00 - 16.00 uur  team Christa –  team Le Noble  
16.00 - 18.00 uur team Bibi - team Gerwin  

  
Zondag 5 januari

12.00 - 14.00 uur team Anita- team Brink/Kroes  
14.00 - 16.00 uur   team Sacha – team Kraan&Co  
16.00 - 18.00 uur team Milo – team Saridajo  


Zondag 12 januari

12.00 - 14.00 uur   team Le Noble –  team Jacky  
14.00 - 16.00 uur  team Gerwin – team Esmee  
16.00 - 18.00 uur  team Bibi – team Christa  

                                                                    
Zondag 26 januari 

14.00 - 16.00 uur   team Saridajo – team Brink/Kroes  
16.00 - 18.00 uur team Milo – team Sacha  
18.00 - 20.00 uur team Kraan&Co –team Anita             

            
Zondag 2 februari 

12.00 - 14.00 uur   team Bibi – team Le Noble  
14.00 - 16.00 uur team Esmee – team Christa  
16.00 - 18.00 uur  team Jacky – team Gerwin  


Zondag 16 februari

12.00 - 14.00 uur team Brink/Kroes – team Sacha  
14.00 - 16.00 uur   team Milo – team Kraan&Co  
16.00 - 18.00 uur team Anita - team Saridajo  

                              
Zondag 23 februari

12.00 - 14.00 uur  team Gerwin – team Christa  
16.00 - 18.00 uur  team Jacky – team Bibi  
18.00 - 20.00 uur team Le Noble – team Esmee
 


 
                                                            
Zaterdag 7 maart finalemiddag (buitenbanen) voor alle team inclusief buffet.          
                                                       
                         

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 416 456

T.V. Cromwijck

Waardsedijk 37 Voor navigatie gebruik nr. 44
3448 HV Woerden