schema wintercompetitie mix

Zondag 14 november

 12.00 – 14.00 uur    team Woerdenindewinter – team Le Noble 7-1
 14.00 – 16.00 uur    team Kamerik – team Wouter 7-1 
 16.00 – 18.00 uur    team Miranda – team Baltegenhetdak
0-8

                                                                                                                                                        
Zondag 21 november

12.00 - 14.00 uur team Bart – team Saridajo 2-6
14.00 - 16.00 uur team Christa – team Brink/Kroes 2-6
16.00 - 18.00 uur   team Kraan&Co – team Sandy 5-3

 

Zondag 5 december

12.00 - 14.00 uur    team Miranda – team Woerdenindewinter 0-8
18-12-2021 team Baltegenhetdak -  team Wouter 4-4
14.00 - 16.00 uur   team Le Noble - team Kamerik   2-6


Zondag 12 december

11.00 - 13.00 uur  team Brink/Kroes – team Sandy 2-6
13.00 - 15.00 uur  team Kraan&Co –  team Bart 0-8
15.00 - 17.00 uur team Saridajo - team Christa 8-0

  
Zondag 2 januari

11.00 - 13.00 uur team Wouter - team Miranda  
13.00 - 15.00 uur   team Kamerik – team Woerdenindewinter 8-0

team Baltegenhetdak – team Le Noble verpl.  naar 6 febr  19-21 uur.
    ipv 12 dec


Zondag 9 januari

11.00 - 13.00 uur   team Bart –  team Sandy  
13.00 - 15.00 uur  team Saridajo – team Brink/Kroes  
15.00 - 17.00 uur  team Kraan&Co – team Christa  

                                                                    
Zondag 23 januari 

12.00 - 14.00 uur   team Miranda – team Le Noble 0-8
14.00 - 16.00 uur team Baltegenhetdak – team Kamerik 0-8
16.00 - 18.00 uur team Wouter - team Woerdenindewinter            2-6

            
Zondag 30 januari 

12.00 - 14.00 uur   team Bart – team Christa 7-1
14.00 - 16.00 uur team Kraan&Co – team Brink/Kroes 4-4
16.00 - 18.00 uur  team Saridajo – team Sandy 6-2 


Zondag 13 februari

12.00 - 14.00 uur team Miranda – team Kamerik 0-8
14.00 - 16.00 uur   team Woerdeninde – team Baltegenhetdak 6-2
16.00 - 18.00 uur team Wouter - team Le Noble 7-1

                              
Zondag 20 februari

12.00 -14.00 uur                        team Saridajo – team Kraan&Co 7-1
14.00 - 16.00 uur  team Sandy – team Christa 4-4
16.00 - 18.00 uur team Bart – team Brink/Kroes
6-2


 
                                                            
Zaterdag 12 maart finalemiddag (buitenbanen) voor alle team inclusief buffet.          
                                                       
                         

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 416 456

T.V. Cromwijck

Waardsedijk 37 Voor navigatie gebruik nr. 44
3448 HV Woerden

KVK-nummer

40464303